LOĢISTIKA UN DISTRIBUCIJA

Uzņēmums veic importa-eksporta un loģistikas darījumus pa visu pasauli. Mēs specializējamies medikamentu kravu pārvadājumos, kur ir jāievēro un jānodrošina daudzas dažādas būtiskas prasības – temperatūras režīmi, piegādes ātrums, piegādes drošums, katram medikamentam atbilstoši uzglabāšanas nosacījumi.

 

Uzņēmums ir saistīts ar daudziem ievērojamiem ražotājiem un piegādātājiem. Pie tam lielākā daļa no tiem ir līderi pārstāvētajās nozarēs. Zāles un uztura bagātinātāji tiek iepirkti Eiropā no tiešajiem ražotājiem un piegādātājiem.

 

Healtypharma piedāvā dažāda veida loģistikas ķēdes risinājumus, ievērojot klienta vajadzības un vēlmes. Piedāvājam temperatūras kravu pārvadājumus uz jebkuru pasaules reģionu ar auto, avio, jūras un dzelzceļa transportu, nodrošinot labas cenas, piegādi laikā un ievērojot visas prasības. Uzņēmuma pieredze ļauj nodrošināt pareizas dokumentācijas sagatavošanu muitas procedūrām – eksports, imports, tranzīts.

 

Ir pieejami arī noliktavas pakalpojumi, līdz ar to ir iespēja veikt preces pieņemšanu, pārpakošanu un sagatavošanu drošai transportēšanai. Zāļu lieltirgotavas noliktava ir atbilstoša visām nepieciešamajām prasībām un ir sertificēta medikamentu uzglabāšanai.

 

Healtypharma ar katru klientu strādā individuāli un piedāvā vispiemērotāko risinājumu arī sarežģītos gadījumos.